ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 5268243
nr 526 8243
Spegellampett
förgylld, 1800-tal, 61x67
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.300 kr
måndag 26 maj 2008
5.200 kr
3.000 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.100 kr
4.500 kr
5.000 kr